Hakkımızda

Biz Kimiz?

Siz değerli müşterilerimize profesyonel iş hayatınızda, Sosyal Güvenlik ve Iş Hukuku konulan içerisinde risksiz bir çalışma hayatı sunmayı hedefleyen uzman bir ekibiz…

1998 Yılında, Sosyal Sigortalar Kurumu emekli Baş iş miifettişi ve Istanbul Teftiş Kurulu Grup Başkanı Nusret NAYIR tarafından kurulmuş olan firmamız, profesyonel İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik konularında ülkemizde hacir sayılır birçok firmaya hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı M. Mert Nayır

18.06.1984 İstanbul doğumludur. Orta ve lise eığrerıimini Saint-Joseph Fransız lisesinde tamamlamıştır. Başarı bursuyla girdiği Koç Üniversitesi İşletme fakültesini bitirrniştir. UCLA üniversitesinde liderlik yöneticiliği ve politik sosyoloji üzerine eğitim almıştır. ileri seviyede İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca bilmektedir. 

Bir çok üniversitede kariyer günlerine katılmış ve genç arkadaşlarına bu konuda yön vermiştir (Koç Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Işık Üniversitesi ve Adıgüzel Üniversitesi). Dernekler yararına eğitimler düzenlemiş, engellilere, bakıma muhtaç çocuğu bulunan annelere, kadının çalışma hayatındaki yeri gibi konularda eğitimler vermiştir.

Pek çok panelde konuşmacı olarak yer almıştır. Dergi röpörtajlan vermiştir. 2012-2013 Yılları arasında Skytürk 360 kanalında canlı yayın programı yapmıştır. Seda Akgülle Star TV sabah haberleri, Perihan Savaş ile 5 Çayı, Nur Viral ile sabah programları, Fox Tv Ana Haber Bültenine katılmıştır. 2019 Yılında Murat Uzel moderatörlüğünde Haber Global kanalında canlı yayın programı yapmıştır.

Screenshot_2

İstatistiklerimiz

0
Mutlu Müşteri
0
İncelenen Personel Sayısı
0
Onaylanan İstirahat Raporu Sayısı
0
Erişilebilir Evrak Sayısı

Kalite Belgelerimiz

ISO/IEC [27001:2013] Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO [9001:2015] Kalite Yönetim Sistemi

ISO [10002:2018] Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Basında Biz

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist