Bağkur borç yapılandırması

5
Okuma
Soru Cevap AlanıKategori: ŞikâyetlerBağkur borç yapılandırması
İrfan Tahiroğlu Yönetici Tarih: 5 sene önce
Ben İrfan Tahiroğlu.30.07.2018 tarihinde Dr.Mehmet Selim Bağlı’nın NTV kanalında yapmış olduğu açıklamaya ithafen bugün Cağaloğlu’nda ki SGK kurumuna gittim.bizim herhangi bi bağkur girişimiz bulunmamakta ama istanbul ticaret odasında kaydımız bulunuyor.22 Haziran 1993 ile 30 Mayıs 2004 yılları arasında vergi mükellefiydik. Mehmet Selim Bey’in yaptıgı açıklamasına göre; 1992-2004 yılları arasında vergi mükellefi olan her bireyin otomatikmen bagkurlu olacagını belirtiyor.Ama bugun SGK kurumunuza gittigimde böyle birşeyin olmadıgını söylediler.Mehmet Selim Bey’in bahsettigi konunun herhangi bi gerceklikle örtüşmedigini belirttiler ve geri gönderdiler.
https://youtu.be/h7R4UEcq3nQ :Buda Mehmet Beyin tv kanalına yapmıs oldugu konusmanın linki.Bahsettigim acıklama ise 7.dk ile 10.dk arasındadır.
Son olarak bu yapılandırmadan yararlanıp yaralanamayacagıma dair bana dönüş yapmanızı önemle arz ederim.Teşekkür ederim şimdiden.

1 Cevap
SGK Danışmanlık Yönetici answered 5 sene ago
Merhaba İrfan Bey,
Konuyla ilgili olarak görüş, öneri ihbar ve şikayetlerinizi Alo170 hattını arayarak yapabilirsiniz. Buradan herhangi bir şikayet kaydı alınmamaktadır. 

Diğer Haberler

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist